Naše práce nás baví a doufáme, že je to znát i na odvedené práci, kterou si můžete prohlédnout nahlédnutím do našeho portfolia. Svým klientům se snažíme maximálně věnovat a docílit toho, aby byli s naší prací a našimi službami opravdu spokojeni. To je pro nás důležité. Mít spokojenou klientelu, která nás ráda doporučí. Níže se vám budeme snažit popsat, co tvorba webových stránek obnáší, jak se webové stránky vytváří, co určuje cenu, jaké služby jsou s tím spojeny a mnoho dalšího. V případě, že se budete chtít na něco zeptat, tak nás prosím neváhejte kontaktovat. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli.

Tvorba internetových stránek

Z praxe víme, že tvorba nových webových stránek je složitější, než přepracování starých webových stránek na nové. Je to dáno především tím, že jakmile začneme tvořit webové stránky, tak to jde ruku v ruce s vytvářením obsahu, se kterým nám musíte pomoct. Klient se tak dostává do situace, kdy zjistí, že žádné texty ani podklady vlastně nemá připravené a tak se proces tvorba webových stránek začne protahovat na základě toho, že podklady, především texty a obrazové materiály zatím nejsou připraveny.

Ale i s tím si umíme poradit a často velice aktivně asistujeme při vytvoření webu především však vytváření obsahu a grafických materiálu (fotky a videa) za účelem použití na nových webových stránkách. Efektivně vás tak provádíme celým procesem a dbáme na to, abychom vás co možná nejméně zatěžovali. Většinu práce přebíráme pokud nám to situace jen trochu umožňuje na svá bedra. Klient je tak zaštítěn komfortem a chceme, aby se tak i  cítil. Tvorba internetových stránek je spolu s optimalizací pro vyhledávače naši primární činností.

 

Kvalitně odvedená práce a spokojený klient je alfa omega naši společnosti!

Mám staré webové stránky a chci nové

Důvodem, proč nás klienti poptávají v případě, že mají již vytvořené webové stránky je ve velkém měřítku:

 • stáří webové stránky
 • webové stránky nedisponují responzivním designem
 • stránky nefungují a obsahují chyby
 • stávající správce stránek nereaguje

To jsou nejčastější důvody, se kterými se potýkáme. Ať už je důvod proč chcete udělat nové webové stránky jakýkoliv, tak vězte, že jste na správném místě. Již vytvořené webové stránky nám pomohou při tvorbě nových v mnoha aspektech. Třeba to, že většina textů je již vytvořena, jen je z velké míry přepracováváme z důvodu kvality. Nebo to, že dokážeme z historie vašich starých webových stránek zjistit, jak si v minulosti vedly, jak byly navštěvované a na jakých pozicích se nacházejí při zadání pro vás důležitých klíčových slov do vyhledávačů. Tvorba webových stránek, ať už je tvoříme od nuly, nebo přepracováváme na základě starých webových stránek je pro nás výzvou, kterou rádi znovu a znovu podstupujeme. Zdokonalujeme se tak v tom co děláme a snažíme se, aby z nás klient cítil profesionální přístup se spoustou výsad.

Přes administraci můžete měnit celý web

Každý klient dostane k webu přístup do administrace, pomocí které následně může měnit jakýkoliv obsah na webových stránkách a to včetně grafické hlavičky, menu webu, tvořit nové stránky, příspěvky do aktualit a mnoho dalšího. Co se týče obsahu, tak není nic, co byste si nemohli změnit sami. Tvorba webů je tak snadná záležitost, kterou zvládne díky intuitivnímu rozhraní každý.

 

Tvorba webových stránek s administrací

Jakmile je tvorba webových stránek u konce, dochází k předání a součástí tohoto procesu je rovněž školení, na kterém vás naučíme webové stránky upravovat a pracovat s administrací. Není to nic těžkého a zvládne to i laik. Jediné co k tomu potřebujete je počítač s přístupem na internet.

 

Šetříme vám peníze!

Tím že si budete moct editovat své webové stránky zcela sami a bez naší asistence, tak to znamená, že veškeré úpravy, které si sami provedete, budou zcela zdarma. Již nebudete muset platit za úpravu, nebo změnu textu na svých webových stránkách. Vše je tak plně ve vaši režii. V případě, že si editaci webových stránek nebudete chtít provádět sami, tak vám samozřejmě tuto službu, tak jako vytvoření webových stránek nabídneme a to za přijatelné peníze, které pro vás nebudou překážkou.

Ukázka editace textu v administraci

Tvorba webových stránek s administrací

Jak určujeme cenu za webové stránky

Tvorba webových stránek a jejich cena vychází ze složitosti celého projektu a dřív, než vám řekneme cenu, za tvorbu webové stránky se velice dobře informujeme a na základě těchto informací vytváříme cenovou kalkulaci. Každá cenová kalkulace je individuální. Je rozdíl realizovat web, který má všeho všudy 4 položky v menu webu a prakticky žádné nároky na implementace, nebo další složitosti a web, který má dvacet položek v menu a spousty implementací na míru. Rozdílnost v ceně těchto zmíněných dvou projektu je samozřejmě diametrální.

Na první schůzce od nás tedy nikdy cenu nezjistíte. Nestřílíme od boku a vše co děláme je na základě pečlivosti a ve vztahu ke kvalitě. Nehledejte u nás tuctový přístup. Každý klient je pro nás jedinečný a zaslouží si dle našeho názoru profesionální individuální přístup. Pokud bychom stříleli cenu od boku pokaždé, když se setkáme s našim potencionálním klientem, tak bychom tu asi už nebyli. Setkat se tedy s námi a nechat si vypracovat cenovou kalkulaci vás nic nestojí krom času, který s námi strávíte na osobní schůzce. Je potřeba pochopit, že tvorba webů je jako každá jiná činnost. Když ji děláte kvalitně, tak to samozřejmě ovlivňuje cenu.

Tvorba webových stránek a jejich kalkulace

Tvorba webů s responzivním designem

Pojem responzivní je anglické slovo a dalo by se přeložit jako „reagující“. Responzivní design je tedy takový design webové stránky, který se automaticky přizpůsobuje zařízení, na kterém si stránku zrovna prohlížíte. Na obrázku, který jsme si pro vás připravili je ukázáno, jak jedna a ta samá webová stránka vypadá na různých druzích zařízení. Pro tuto ukázku jsme vybrali webovou stránku autosalon Frýdek-Místek, kterou jsme vytvořili pro společnost Autoemistar. Jakmile si začnete tedy prohlížet třeba zmíněnou stránku autosalonu na svém telefonu, tak zjistíte, že stránku nemusíte vůbec přibližovat. Všechny nadpisy, texty a obrázky se zobrazují na zařízení tak, abyste si jen snadně šoupali prstem po telefonu. Když bude potřeba zobrazit menu webu, tak stačí kliknout na symbol (ikonu) tří čárek pod sebou ve vrchní části webu a menu se vám zobrazí.

 

Jakým způsobem responzivní design reaguje

Responzivní design nereaguje podle typu zařízení, ale podle rozlišení, kterým dané zařízení disponuje. Čili pokud vedle sebe dáte dva telefony, nebo tablety, které jsou stejně velké, ale každé z těch zařízení bude mít jiné rozlišení, tak i zobrazení webové stránky bude na těch dvou zařízení rozdílné, hlavně v případě, kdy bude rozdíl v rozlišení těchto dvou zařízení velký. Námi vytvořené weby se automaticky přizpůsobuji na 3 druhy rozlišení, tak aby splňovaly standardy pro zobrazení vytvořených webových stránek na mobilních telefonech, tabletech a počítačích.

Tvorba webových stránek s responzivním designem

Tvorba webových stránek s responzivním designem?

Důvodů je hned několik. Níže si popíšeme ty nejdůležitější, kterými se má cenu zabývat.

 

Google upřednostňuje webové stránky s responzivním designem

Vyhledávač Google od roku 2014 zakomponoval do svého vyhledávacího algoritmu faktor, který říká. Pokud má stránka responzivní design, tak ji ve výsledcích vyhledávání a to nejen na mobilních zařízeních budeme upřednostňovat, před webovými stránkami, které responzivní design nemají. Jsou to tedy plusové body, se kterými se dá počítat při SEO. Každá tvorba webových stránek bez responzivního designu je v dnešní době nerozumná.

 

Rychlost načítání webových stránek

Dalším plusem je rychlost načtení webové stránky. Responzivní design se načítá podstatně rychleji, než klasické webové stránky pro váš stolní počítač či notebook, protože je často ochuzen o grafické prvky, které navyšuji velikost stránek a dobu načítání. Právě proto že se počítá s tím, že většina uživatelů koukající se na webové stránky přes mobil, nebo tablet může k prohlížení využívat svého operátora a tedy datový tarif a jak všichni víme, tak rychlost internetu přes datový tarif v určitých lokalitách není zrovna přívětivá.

 

Procento uživatelů využívající k prohlížení webových stránek mobilní zařízeni

Každý rok je procento prohlížení webových stránek přes mobilní zařízení vyšší a vyšší. Tím že máme u drtivé většiny našich klientů a jejich webových stránek nainstalovány Google Analytics (statistiky přístupu), které poskytují i informace o tom, kolik z uživatelů se na webové stránky podívalo přes mobilní zařízení, tak je nám zcela jasné, že responzivní design nikde nezmizí a web bez responzivního designu bude velice brzy patřit do muzea.

Tvorba webových stránek pro mobilní zařízení

Webové stránky s vlastní doménou

Každý zákazník si samozřejmě sám může určit název své domény. Pokud vám můžeme poradit, tak si doménu vybírejte velice pečlivě. Jestliže vám jde o dohledatelnost, tak se často do názvu domény umístí důležité (hledané) klíčové slovo z vašeho oboru. Pokud vám jde o značku, tak se v doméně umístí znění vaší značky. Webové stránky s vlastní doménou jsou standard, který samozřejmě poskytujeme.

Tvorba webů pro malé i velké

Nezáleží nám na tom, jestli jste jednotlivec, malá, střední, nebo velká společnost. Všem se snažíme vyhovět. U malých společností je vše jednodušší a tvorba webů trvá kratší dobu. To má samozřejmě vliv na cenu takto malého projektu. Historie ukazuje, že čím větší společnost, tím složitější a náročnější stránky se vytváří. Webové stránky pro velké společnosti navíc často obsahují implementace na míru, se kterými si umíme poradit a tím, to nekončí. U těchto větších projektů pak pravidelně dochází k různým dalším implementacím a požadavkům na propojení s dalšími on-line systémy. Jsme tedy schopni vytvořit malé webové stránky pro malou společnost a to za velice přijatelné peníze, ale také obrovské weby v kombinaci s vnitropodnikovými implementacemi a datovými mosty v řádech přesahující miliony korun.

 

Wireframe

Navrhneme model toho, jak by vaše webové stránky mohly vypadat a kde by jaké prvky na stránce měly být umístěny. Říká se tomu wireframe, tedy model toho kde co na stránce bude umístěno. Než se tedy webové stránky vytvoří, tak se navrhne wireframe. Tato situace neplatí v případě, že se klient rozhodne pro nějakou existující grafickou šablonu, která již má tyto prvky nastaveny a rozvrženy.

 

Webdesign

Každá webová stránka má svůj design a tomu se říká webdesign. Každému potencionálnímu zákazníkovi jsme schopni nabídnout unikátní webdesign, ale taky nabídku z před-vytvořených šablon. Možností je mnoho a záleží jen na vás a vašich požadavcích. Někomu vyhovuje Lite webdesign, čili velice prostý a jednoduchý jak na oko, tak funkcionálně a jiný jsou zase náročnější a požadují doslova grafické dílo plné vizuálních efektů. My využíváme ve veliké míře grafické hlavičky, které se staly dnešním trendem. Většinou jsou to obrázky, nebo fotografie, které rotují a mění se automaticky po uplynutí pár sekund, nebo jsou k dispozici šipky, kdy si tuto grafiku může uživatel posouvat pomocí šipek sám.

 

Multijazyčnost

Je libo webové stránky v anglickém, ruském, německém, nebo jiném jazyce. I to umíme a máme s multijazyčností dlouholetou praxi a to i ve vztahu k SEO. Bylo by dobré zmínit, že 9 z 10 společností, které za námi přijdou s požadavkem na multijazyčnost jsou rozhodnuty, že chtějí mít webové stránky v třeba v anglickém a polském jazyce, ale oba jazyky chtějí provozovat pod stejnou doménou. To je veliká a častá chyba. Více se o tomto tématu dočtete v našem článku zahraniční marketing.

 

Dohledatelnost vašich webových stránek na internetu

Tvorba webových stránek je jedna věc, ale abyste byli ve vyhledávačích na internetu dohledatelní je věc druhá. Proto, abyste byli nalezeni je potřeba provést na vašich webových stránkách SEO se zaměřením na hledaná klíčová slova z vašeho oboru a vaší lokality, pokud zrovna nepůsobíte na celém území České republiky. Více o SEO.

 

Proč neděláme balíčkové weby

Věříme, že každá tvorba webových stránek si zaslouží individuální přístup a podporu. Proto nikdy nebudeme dělat, ani nabízet balíčkové weby. Nikdy od nás neuslyšíte tady je web s tímto designem a těmito moduly a nic jiného po nás nechtějte. Jsme pravým opakem tohoto řešení a jsme za to rádi.

 

Soustředíme se na kvalitu

Kvalita je u nás jedním se stěžejních faktorů ve společnosti. Proto jsme zavedli pravidelné aktualizace všech vytvořených webových stránek s garancí dostupností na internetu přesahující 99%. Za poskytovanou kvalitou si stojíme. Pokud by došlo k neplánovanému výpadku, nebo přerušení služby webhostingu mimo stanovené procento, tak zákazníkovi daný měsíc neúčtujeme webhosting. V případě, že by se naskytl jakýkoliv problém s webovou stránkou, tak stačí zavolat a my hned začneme pracovat na vyřešení vzniklé situace.

 

Pravidelné aktualizace webové stránky

Tvorba webových stránek zahrnuje i pravidelné aktualizace. To zaručuje, že stránky nikdy nepřestanou fungovat a vždy budou plně aktualizovány na nové verze prohlížečů a to jak pro počítače, tak pro mobilní zařízení. Všechno se to děje i z důvodu bezpečnosti. Neaktualizovaný systém je bezpečnostní riziko, jak pro stránku, tak pro uživatele, který si stránky prohlíží. V minulosti jsme si prošli mnoha napadeními a víme, že bezpečnost je důležitá a tu zaručují právě pravidelné aktualizace.

Aktualizace se provádí v následujícím rozsahu:

 • Aktualizace back office (administrace systému)
 • Administrace front office (šablony webové stránky, včetně responzivního designu)
 • Všech nainstalovaných modulů
 • Webhostingu
 • PHP
 • Operačního systému Linux

 

Registrace domény

Nemáte ještě zaregistrovanou svou vlastní doménu? Nevadí, zaregistrovali jsme pro naše zákazníky již mnoho domén a zajišťujeme i technickou zprávu domény, včetně nastavení DNS a další záznamů směrování. Mnohdy je lepší, že zákazník svou doménu ještě nemá zaregistrovanou. Můžeme tak doménu vybrat společně, a pokud budete chtít na své webové stránce aplikovat SEO, tak jsme schopni navrhnout varianty domény, které optimalizaci pro vyhledávače napomohou. Výběr vhodné domény je výborný začátek. Setkáváme se i se situacemi, kdy si zákazník sám doménu zaregistruje a to s koncovkou .com i když plánuje použít pod touto doménou českou verzi stránek. Není to správné řešení a .com domény by měly být registrovány za úmyslem použít na nich anglickou verzi stránek, nikoliv českou. Proto je vždy moudřejší vše náležitě prokonzultovat s námi a nechat si poradit. Registrace domény není nic těžkého a pro nás je to pětiminutový proces. Podrobnější informace najdete v naší kategorii „registrace domény„.

 

Webhosting

Nedílnou součástí každé realizace webové stránky je i webhosting. Služba, která zajišťuje nepřetržitý chod webové stránky 24 hodin denně 7 dní v týdnu s garancí dostupnosti přesahující 99% a to vše na nejvyspělejších technologií, které můžete v České republice na běžném trhu získat. Diskový prostor našeho webhostingu je neomezený, tak jako množství přenesených dat. Přejete si přečíst o našem webhostingu více informací? Pokud ano pokračujte zde – webhosting.

 

Virtuální servery

Pro náročné máme k dispozici i své vlastní virtuální servery, které lze dimenzovat podle potřeb zákazníka. Co je výhodou našich serveru je jednoznačně rychlost, kterou zaručují SSD disky. Tato technologie je mnohonásobně rychlejší než běžně používané disky na serverech. Nyní k možným parametrům, které u nás můžete mít:

 • CPU 1-8 vláken s procesorem Xeon 1.7 Ghz
 • HDD SSD až do velikosti 500 GB (jedná se o serverové SSD disky, nikoliv klasické)
 • RAM: 2-32 GB DDR3 vyhrazená
 • Operační systém: na přání a to Linux, nebo Windows
 • Vzdálená správa: SSH, VNC, KVM, Webové stránky
 • Omezení přenosu: bez omezení
 • Garantovaná dostupnost: 99,99%

Jakoukoliv vybranou variantu lze navyšovat a snižovat za provozu. Pro bližší informace nás neváhejte prosím kontaktovat.

Tvorba webových stránek v kanceláři

OSOBNÍ JEDNÁNÍ

Po tom co se telefonicky kontaktujeme si sjednáme osobní schůzku, na které zjistíme co po nás požadujete a co pro vás můžeme udělat. Zjistíme jestli je tvorba webových stránek zaměřena na zcela nové webové stránky, nebo vám jde o předělání stávajících stránek, se kterými z nějakého důvodu nejste spokojeni. Naším cílem bude zjistit co možná nejvíce informaci potřebných k tomu, abychom vám byli schopni vypracovat cenovou kalkulaci, kde budou uvedeny veškeré detaily. Samozřejmě vás na osobním jednání seznámíme i s dalšími našimi službami, které poskytujeme a zodpovíme vám všechny vaše položené dotazy. Díky tomu, že se potkáme osobně, vám tak budeme moct prezentovat jak funguje administrace systému, jaké jsou možnosti použití dostupných modulů, budeme vám schopni i prezentovat námi dosažené výsledky v SEO.

Tvorba webových stránek za pomocí analýzy

VYTVOŘÍME CENOVOU KALKULACI

Jedná-li se o cenovou kalkulaci na nové webové stránky, tak zde je vše jednoduché a vypracováváme ji na základě informací získaných při osobní schůzce. U tvorby cenové kalkulace pro webové stránky, které zákazník již nějakou dobu měl a chce je předělat je situace trochu složitější, protože nejprve musíme posoudit aktuální stav a na základě tohoto posouzení vypracovat cenovou kalkulaci. Základní cenová kalkulace zahrnuje cenu za:

 • tvorba webových stránek
 • převod obsahu ze stávající webové stránky na nové
 • soupis modulů použitých na webových stránkách
 • odkaz na použitou (vybranou šablonu) vzhledu
 • webhosting
 • pravidelné aktualizace
 • hodinové sazby za případné budoucí grafické, programátorské a další práce
Tvorba webových stránek a jejich realizace

VÝROBA WEBOVÝCH STRÁNEK

V této třetí fází začínáme pracovat na webové stránce a krok po kroku ji budujeme, tak abychom naplnili vaše představy. Snažíme se pracovat rychle a efektivně. Výroba webových stránek v této fázi projektu zahrnuje komunikaci s vaší společností. Informujeme vás o samotném průběhu. Ve chvíli, kdy nastane situace, že budeme potřebovat nějaké další podklady, tak si je od vás vyžádáme. Jakmile je tvorba webových stránek hotová, tak dochází k testování zobrazování webové stránky a to jak na počítači, tak na mobilních zařízeních, pro které je webová stránka optimalizována.

Tím, že dokončíme webové stránky naše spolupráce nekončí, u mnohých nových klientů pokračujeme s pracemi na SEO a mnoha dalšími službami, které poskytujeme.

Pro ukázku přeměny starých webových stránek na nové přejeďte myší nad obrázkem pod šipkou

V případě mobilních zařízení stačí kliknout na jakoukoliv oblast obrázku a držet následně táhnout

Tvorba webových stránek, nové webové stránkyTvorba webových stránek, ukázka starého webu

Klíčová sousloví kategorie

 • Tvorba webových stránek
 • Výroba webových stránek
 • Vytvoření webových stránek
 • Webové stránky tvorba
 • Tvorba www stránek
 • Tvorba internetových stránek
 • Tvorba web stránek
 • Tvoření webových stránek
 • Tvorba webů
 • Tvorba web