Náš tým je složen z odborníků ve svém oboru, kteří svou práci dělají rádi. Neváhejte se podívat na naše portfólio, kde si můžete prohlédnout naše reference. Jsme programátoři, grafici, optimalizátoři a marketingoví odborníci. Prioritou naší společnosti jsou spokojení klienti a kvalitně odvedená práce, za kterou se nemusíme stydět. Součástí této webové stránky jsou informace, které vám popíšou, jak tvorba webových stránek Frýdek-Místek probíhá, jaké služby jsou s tvorbou webu spojené, a dozvíte se, že tvorbou webových stránek naše spolupráce s klienty často vůbec nekončí. Co určuje cenu webové stránky a SEO služeb? I na tyto otázky si odpovíme.

Rezidence Ropička

Předělání starých stránek Rezidence Ropička do nového svěžího kabátu s podporou responzivního designu. Napojení na Google Analytics je samozřejmostí. Vytvoření objednávkového formuláře pro rezervaci v Rezidenci Ropička na přání klienta. Propojení virtuálních prohlídek z Google Maps do webových stránek.

Autosalón Frýdek-Místek

Tvorba webových stránek pro společnost Autoemistar. Na tomto projektu jsme provedli SEO se zaměřením na spoustu klíčových sousloví souvisejících s činností autosalónu. Níže na obrázku znázorňujícího pozice a sledovaná klíčová sousloví, se můžete podívat, jak se nám to daří.

Blog nakladatelství Alpress

Vytvoření blogu za účelem podpory hlavního e-shopu prodávající knihy nakladatelství Alpress. Blog je aktivně propojen se sociální sítí Facebook, kde si nachází své fanoušky. Webové stránky blogu produkují příspěvky, které se automaticky promítají do sociální sítě Facebook.

Hutní projekt Frýdek-Místek

Realizace projektu webové stránky nejen pro český trh, ale i pro zahraničí, kde jsme účelově zaregistrovali v daných zemích domény a aplikovali na tyto vybrané domény webové stránky z důvodu budoucí dohledatelnosti na zahraničních trzích. Stránky jsou v češtině, angličtině a ruštině.

Posilovna Frýdek-Místek

Kompletní realizace včetně SEO analýzy, na základě které jsme provedli optimalizaci pro vyhledávač Google. Nyní je po zadání nejhledanějšího klíčového slova „posilovna frýdek místek“ Fit Club Atlas na předních pozicích. Stránky jsou propojeny se sociální sítí Facebook.

Hotel na Dolině

Klidné prostředí uprostřed lesů na úpatí posvátné hory Radhošť. Tak se prezentuje hotel na dolině, kterému jsme vytvářeli webové stránky a zajišťovali natáčení dronem pro použití v hlavičce webových stránek. Po realizaci české verze jsme zajistili překlad anglické verze a nastavili propojení mezi českou a anglickou verzí.

Ukázka pozic ve vyhledávači Google

Posilovna Fit Club Atlas

Autoemistar

Požaduji úplně nové webové stránky

Tvorba webových stránek není často jednoduchá záležitost. Každý projekt je individuální a klienti mají mnohdy specifické požadavky. Při realizaci nové webové stránky s vámi úzce spolupracujeme a to především v oblasti dodání podkladů a tvorbě obsahu pro web. Praxe je taková, že klient nám dodá pro realizaci webové stránky texty a my je upravíme, tak aby odpovídaly požadavkům pro SEO tedy v případě, že si klient službu SEO u nás objedná.

V případě, že nemáte podklady pro tvorbu webových stránek k dispozici, tak se nic neděje. Rádi vám s přípravou pomůžeme a sdělíme vám co požadujeme na základě toho, že vám navrhneme jaké kategorie by vaše webové stránky měly obsahovat a to je následně odrazový můstek pro tvorbu obsahu.

Svým klientům jsme schopni zajistit rovněž obrazové a video materiály nakoupené na fotobankách za přijatelné ceny, nebo zajistit nafocení potřebných materiálů. Takto získané obrazové materiály nám pomáhají vytvářet kreativní responzivní webové stránky za velice krátkou dobu.

Staré webové stránky na nové

Starší webové stránky nemají podporu zobrazování na mobilních zařízeních, čemuž se říká responzivní design. Právě responzivní design je dnes již standardem, který se dodává ke každé realizaci webové stránky. Mnohdy starší weby obsahují spoustu programátorských chyb a nejsou validní. Avšak nejčastějším důvodem proč nás klienti se starými webovými stránkami poptávají je stávající správce stránek, který už nereaguje a oni tak nejsou schopni realizovat změna na své webové stránce.

Pokud tedy máte některý z těchto problému ze svými stávajícími webovými stránkami, nebo je to důvod úplně jiný, tak vězte, že vám pomůžeme. Výhodou toho když máte již vytvořeny webové stránky je to, že obsahuje textové a grafické podklady, které lze využít při tvorbě nových webových stránek. Staré podklady jsou přepracovány a dostanou nový kabát.

To že disponujete již vytvořeným webem je pro nás velikou výhodou. Jsme tak schopni pomocí vloženého kódu Google Analytics zjistit, jaká je aktuální návštěvnost vašich webových stránek, jaké jsou vaše pozice ve vyhledávačích při zadání klíčových sousloví pro vás důležitých. Tvorba webových stránek Frýdek-Místek je zaměřena na tento region, protože zde máme svou centrálu.

Výpočet ceny za tvorbu webové stránky

Cenu určujeme na základě získaných informací od klienta. Právě složitost projektu, který máme realizovat, určuje výchozí cenu. Základem je tedy pro nás získat maximum informací o tom co klient požaduje. Někteří požadují jednoduché webové stránky s minimem kategorií a další chtějí vyloženě korporátní web vytvořený v pěti jazycích. Cenový rozdíl u těchto dvou zmíněných webových stránek je tak markantní. Informace od klienta nám dají odrazový můstek pro realizaci cenové kalkulace. Žádná kalkulace není stejná. Neděláme balíčkové webu, ale soustředíme se na každý projekt individuálně.

Kdy mohu cenovou kalkulaci očekávat?

Základem je zjistit co klient požaduje. Rádi se s klienty potkáváme a v případě že dojde k osobní schůzce, kde se potkáme a získáme, od vás potřebné informace jsme schopni během krátké doby vypracovat cenovou kalkulaci na míru. Mnohdy se nás klienti na již první schůzce ptají „a kolik nás to tedy bude stát?“ načež velice rychle odpovíme, že cenovou kalkulaci musíme pečlivě propočítat a cenu nelze určit bez poctivého výpočtu. Jde nám o kvalitu, a kdybychom stříleli ceny při každé schůzce od boku, tak by to s kvalitou nemělo nic společného.

Žena pracující s kalkulačkou

Co je to Responzivní design

Slovo Responzivní se dá přeložit jako reagující. Jedná se tedy o design webových stránek, který reaguje na to kde a na jakém zařízení se zobrazuje. V případě, že se podíváme na responzivní design v počítači, tak design webové stránky bude vypadat jinak, než když se na tu stránku podíváme na tabletu, nebo telefonu. Responzivní designe se tedy neustále přizpůsobuje zařízení, na kterém si webové stránky prohlížíme. Příklad toho jak responzivní stránky fungují a reagují, si můžete ověřit třeba na těchto naších webových stránkách, které se automaticky jinak zobrazí na chytrém telefonu, jinak na tabletu a jinak na stolním počítači, nebo notebooku. Jakmile responzivní design webové stránky vyhodnotí, že se jedná o chytrý telefon, tak se celý design změní na velice jednoduchou stránku, která je většinou bez grafické hlavičky a vrchního menu. Menu na chytrém telefonu je schováno pod ikonkou a lze jej kdykoliv rozbalit klepnutím na ikonku menu.

 

Podle čeho se responzivní design mění

Responzivní design, se mění na základě rozlišení vašeho zařízení, na kterém si webové stránky prohlížíte. Právě proto je responzivní design schopen měnit svůj vzhled. Rozezná totiž, jestli máte mobilní telefon, tablet, notebook, nebo počítač s velkým monitorem a tedy i velkým rozlišením.

Tvorba webových stránek s responzivním designem

Editace textu

Jednoduchý a přehledný textový editor vám umožní měnit jakýkoliv textový obsah vaší webové stránky

Ukázka editoru

Vkládání obrázku a souborů

Vložit obrázek, galerii, nebo video je velice snadné díky přehledné a intuitivní administraci

Knihovna médií

Editace webové stránky

Vytvářet, editovat, duplikovat, provádět rychlé úpravy a mnoho dalšího lze snadno provádět

Editor pro práci v administraci

Změny na webu pomocí administrace

Nedílnou součásti každé vytvořené webové stránky je administrace. Ta vám umožní změnit jakoukoliv stránku na webu, přepsat obsah, změnit, nebo přidat obrázky, přidávat novinky a to rozhodně není vše. Díky této administraci změníte cokoliv na svých webových stránkách a to zcela sami.

 

Pracovat s administrací vás naučíme

Školení na práci s administrací provádíme hned po předání webové stránky klientovi. Základní školení vás naučí upravovat stávající obsah, přidávat nový a provádět základní úpravy webových stránek. K přístupu do administrace budete potřebovat počítač s on-line přístupem k internetu.

 

Jak vám dokážeme ušetřit peníze?

Už nadále nebudete potřebovat programátora, nebo grafika, abyste si dokázali změnit jakýkoliv obsah svých webových stránek. To bude mít samozřejmě za následek nemalou úsporu, kterou byste jinak museli investovat za tyto úpravy. Samozřejmě v případě, že budete chtít tuto činnost nechat na nás, tak vám rádi tyto služby poskytneme a to za přijatelné ceny.

Tvorba webových stránek Frýdek-Místek pro malé i velké

Živnostníci a malé firmy

Středně velké společnosti

Korporace

Nezáleží nám na tom, jak velcí jste. Jsme schopni vyhovět jak těm nejmenším firmám, tak i velkým společnostem s velkými nároky, kteří často požadují multijazyčné weby a optimalizace pro vyhledávače v nadnárodním měřítku. Specializujeme se i na zahraniční marketing, který využívají větší společnosti, ale i ti menší.

Optimalizaci pro vyhledávače, tedy SEO nabízíme již dlouhou dobu. Jakmile vytvoříme webové stránky tak automaticky klientům nabízíme i optimalizaci pro vyhledávače, která zajistí obsazení předních pozic ve vyhledávačích. V případě, že budete chtít vědět o SEO více, tak jsme si pro vás připravili článek, o SEO, kde se dozvíte více.

Klíčová sousloví této kategorie

  • Tvorba webových stránek Frýdek-Místek
  • Tvorba webu Frýdek-Místek
  • Tvorba internetových stránek Frýdek-Místek
  • Webové stránky Frýdek-Místek
  • Tvorba www Frýdek-Místek