V průběhu dvacetileté praxe v oboru se z nás stali odborníci ve svém oboru. Můžeme vám tak nabídnout velice stabilní zázemí s podporou veškerých služeb, které s tvorbou webové stránky souvisí. Máme za sebou stovky realizovaných webových stránek. Můžeme vás tak zaštítit komfortem a vše zařídíme od A do Z. Při tvorbě webové stránky se musí zřídit doména, webhosting, nastavení DNS, vytvořit e-maily a mnoho dalšího s čím si snadno poradíme. V první fázi, než začne samotná realizace a tvorba webových stránek, nabízíme svým klientům možnost využít služeb SEO (optimalizace pro vyhledávače). Dokážeme tak vytvořit webové stránky tak, že jsou dohledatelné ve vyhledávačích velice brzy po spuštění a mají vyřešeny základní SEO faktory, které vám pomohou dostat se průběžně na přední pozice ve vyhledávačích.

 • REALIZOVALI JSME V OSTRAVĚ

 • ``referenční ukázky z oblasti Ostrava a okolí``

Billboard Tieto

Vytvoření billboardu pro společnost Tieto. Vytvořený billboard vytvořil náš grafik kreativec, který použil firemní barvy a námi vytvořené produktové logo TDL, Tieto Dynamic, Landscape.

Tvorba loga Timec Ostrava

Na základě marketingového průzkumu a požadavků od klienta jsme vytvořili koncept loga timec s přidruženými popisy, vysvětlivky a to jak pro bílé, tak pro tmavé provedení.

Tvorba technet E-zinu

Vytvoření blogu s názvem Technology Evolution, který se zaměřuje na technologické novinky z celého světa a prostřednictvím tohoto blogu informuje o těchto novinkách. Součástí je i propojení na sociální sítě.

Náhled webové stránky techevo.cz

Tvorba webových stránek Bobeton

Tvorbu webové stránky bobeton.cz nechal majitel společnosti zcela na nás. Do hlavičky webu jsme použili natočené video z dronu a celou webovou stránku jsme tak zpestřili. Mezi další činnosti, které jsme na této webové stránce prováděli patřil copywriting, focení v objektu betonárky, seo analýza, samotné seo práce a školení zaměstnanců.

Tvorba billboardu Autosalon Frýdek-Místek

Pro společnost Autoemistar GROUP, s.r.o. jsme vytvářeli tento billboard. Nově pracujeme na novém corporate identity této společnosti. Pracujeme a schvalujeme veškeré grafické činnosti v této společnosti. Rovněž jsme spoluautorem nového loga, které je použito na billboardu. Se společnosti Autoemistar spolupracujeme již řadu let.

Vytvořený billboard pro společnost Autoemistar

Tvorba webových stránek Moravská Pekárna

Jedná se o One Page stránku. Tedy pouze jedinou webovou stránku s vlastním menu a po kliknutí na jakoukoliv položku v menu to uživatele přesměruje na obsah, který je níže součástí této stránky. Zde jsme realizovali vše včetně webdesignu i focení.

Ukázka webové stránky moravskapekarna.cz

 • TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK OSTRAVA

 • ``Jste z Ostravy a potřebujete webové stránky? Rádi vám je vytvoříme``

Tvorba nových webových stránek

Začínáte podnikat, nebo už podnikáte a jen si chcete nechat vytvořit nové webové stránky? My tak jako všichni ostatní, kteří mají svůj obor, tomu svému rozumíme. Dokážeme zaregistrovat pro našeho klienta doménu a už zde jsou důležité zkušenosti, protože správný výběr domény je v případě, že chcete řešit i internetový marketing a to, abyste byli na internetu dohledatelní, silným faktorem, který vám může pomoct. Doménové jméno pro naše klienty vybíráme podle toho, zdali chce cílit na značku, nebo mu jde čistě o hledanost a co možná největší přístupy na internetu.

Dalším ne méně důležitým faktorem je webhosting a jeho rychlost. Tedy umístění webových stránek na internetu s dostupností 365 dní v roce a na takovém serveru, který je co možná nejrychlejší, co se doby načítání týče a celkového jeho výkonu. Často využíváme u námi vytvořené webové stránky grafické slidery (animované grafické hlavičky), které vyžaduji dostatek operační paměti na serveru. Proto je důležité zvolit správný webhosting.

Jakmile máte doménu zakoupenou a zajištěné služby webhostingu, tak lze začít z realizací vaší webové stránky. V této fázi vás provedeme krok po kroku, tak jako jsme to udělali již se stovkami společností před vámi. Snažíme se vás v této fází co možná nejméně zatěžovat, abychom vám dopřáli komfort, který k naším službám patří. Při realizaci webových stránek klademe důraz na to, abychom vyřešili všechny důležité faktory, které do budoucna budou mít vliv na dohledatelnost vaší webové stránky na internetu.

Této službě se říká SEO. Třeba tento článek se zaměřuje na klíčové sousloví tvorba webových stránek Ostrava. Když si zadáte tedy do vyhledávače google.cz tvorba webových stránek Ostrava, tak by vám měla vyjet ve fulltextovém vyhledávání mezi prvními právě tato webová stránka. Dokončením projektu spolupráce často nekončí a pokračujeme právě pracemi na službě SEO tak, abychom vám zajistili nejlepší pozice ve vyhledávačích.

Máte webové stránky, ale nejste spokojení?

Pro nás to není nic nového a řešili jsme tento scénář mnohokrát. Často je zatím stáří webové stránky, která ještě nemá responzivní design, nebo je na vině nereagující administrátor. Ať už je váš důvod jakýkoliv, jsme tu pro vás. Je důležité hned na začátku říct, že neděláme úpravu stávajících starých webových stránek, ale vytváříme pro klienta zcela nové webové stránky. Neopravujeme tedy to, co je staré a nefunkční, ale aplikujeme, co je nové a funkční. Má to spoustu výhod, mezi které patří:

 • Rychlost realizace celého projektu
 • Využití nových technologií a systému
 • Možnost pravidelné aktualizace nově vytvořené webové stránky
 • Funkční responzivní design
 • Novodobé rozhraní edice webové stránky (webové stránky s administrací)
 • Komplet celé webové stránky lze upravovat přes administraci včetně grafické hlavičky
 • Funkční a ověřené SEO moduly pro dohledatelnost na internetu
 • Bezpečnost a podpora GDPR

Tvorba webových stránek Ostrava a SEO

Většina společností již v minulosti přišla do styku s optimalizací pro vyhledávače a má tedy implementován do webu kód Google Analytics. To je výhoda, která nám v budoucnu pomůže vytvořit srovnávací grafy mezi tím, jaké jste měli přístupy, než jsme si vás vzali do parády a aktuálním stavem po tom, co jsme odvedli svou práci. Optimalizace pro vyhledávače může zvýšit návštěvnost vašich webových stránek i o stovky procent. A to je něco, co nikdo rozhodně odmítat nebude.

 • KVALITNĚ ODVEDENÁ PRÁCE A

 • ``spokojený klient, který nás doporučí je tou nejlepší reklamou``

Kolik tvorba webových stránek stojí

U každé realizované webové stránky odhadujeme cenu na základě dodaných informací od klienta. Více se tomuto tématu věnujeme v „tvorba webových stránek ceník

Šetříme vaše peníze

Veškerý obsah včetně fotek a videí lze měnit přes administraci do které každému zákazníkovi dáme při dokončení webové stránky přístup. Budete tedy schopni vše měnit bez asistence programátora, editora, nebo grafika. Už žádné investice, které byste museli absolvovat. Většinu úprav tak zvládnete sami. Pokud by se jednalo o nějakou implementaci na míru, tak toto pravidlo samozřejmě neplatí. Když si spočítáte, kolik vás nyní stojí úprava webových stránek za rok, tak snadno zjistíte, že vyšší investice do tvorby webové stránky se velice rychle vrátí.

 

Responzivní design

 • OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

 • ``této technologii se říká responzivní design a všechny naše nové weby jim disponují``

 • V MOBILNÍM ZOBRAZENÍ JE BUDOUCNOST

 • ``počet uživatelů používající k prohlížení webových stránek neustále roste``

Tvorba webových stránek Ostrava s responzivním designem

Některé webové stránky monitorujeme již přes deset let. Máme tak možnost nahlížet do statistik, které nám ukazují data o tom, jak uživatelé internetu u konkrétních webových stránek k zobrazení využívají mobilní zařízení. Čísla nám ukazují, že u stránek, které jsou zaměřené na mladé lidi je toto procento vysoké a rok od roku roste. Google ve výsledcích vyhledávání upřednostňuje webové stránky s responzivním designem, a proto je důležité, aby vaše webové stránky touto technologií disponovaly.

Dle našeho názoru je tato technologie v dnešní době nezbytnou součástí, která by neměla chybět u žádného webu. Připravili jsme si pro vás graf, na kterém si můžete prohlédnout, jak se responzivní design rozmáhá v průběhu času. Data použitá pro tento graf pochází z našich zdrojů.

 

Rok 2017 byl průlomový

Jak je vidět na grafu, tak právě rok 2017, a to nejen u námi monitorované webové stránky, se stal opravdu průlomovým. Webové stránky bez responzivního designu jsou rok od roku historie a za nedlouho budou patřit do muzea.

 

Responzivní design a jeho budoucnost

Už v tuto chvíli je responzivní design nedílnou součástí a přehlížet jasná data, která říkají, že se procento využívání responzivního designu neustále navyšuje, by bylo chybou hlavně z pohledu uživatelsky přívětivého rozhraní a také SEO.

 • EDITOVAT WEBOVÉ STRÁNKY JE SNADNÉ

 • naučíme vás to a pokud budete chtít, tak editaci provedeme za vás

Úprava textu a obsahu

Upravit jakýkoliv text na webové stránce zvládnete jednoduše za pomocí textového editoru

Ukázka editoru

Jednoduché vkládáni obrázku

Snadné vložení obrázků do stránek bez složitostí za pomocí intuitivního rozhraní

Knihovna médií

Úprava stránek webu

Vytvořené stránky lze přes administraci v přehledném seznamu upravovat, duplikovat…

Editor pro práci v administraci

Nechcete-li editaci webových stránek provádět sami, tak vám tuto službu samozřejmě nabídneme. Jsme schopni na základě zaslaného e-mailu, nebo telefonického rozhovoru upravit jakoukoliv část vaší webové stránky.

Tvorba webových stránek Ostrava pro živnostníky i velké firmy

Malé firmy a živnostníci

Žena pod vodou

Běžné firmy

Pár ve fitku, který spolu cvičí

Velké firmy a korporace

Nezáleží nám na tom, jak velcí jste. Jsme schopni vyhovět jak těm nejmenším firmám, tak i velkým společnostem s velkými nároky, které často požadují multijazyčné weby a optimalizace pro vyhledávače v nadnárodním měřítku. Specializujeme se i na zahraniční marketing, který využívají větší společnosti, ale i ti menší. Tvorba webových stránek Ostrava a naše činnost v tomto regionu se neustále rozrůstá, za což jsme samozřejmě rádi.

 • JSTE DOHLEDATELNÍ NA INTERNETU?

 • ``provedeme analýzu dohledatelnosti a zjistíme, jak na tom jste``

Jakákoliv společnost s funkčními webovými stránkami nás může požádat o analýzu dohledatelnosti. Za tímto účelem jsme si pro vás připravili stránku SEO analýza, pomocí které zjistíme, jak jste na tom s dohledatelností, co je vašim hendikepem, proč máte nízké pozice ve vyhledávačích a další posouzení SEO faktorů. Pro klienty, kteří se nakonec rozhodnou na základě vytvořené SEO analýzy začít s námi spolupracovat, poskytujeme tuto analýzu zcela zdarma.

Klíčová sousloví této kategorie

 • Tvorba webových stránek Ostrava
 • Tvorba webu Ostrava
 • Tvorba internetových stránek Ostrava
 • Webové stránky Ostrava
 • Tvorba www Ostrava