Rychlý kontakt

Weiron Dynamics, s.r.o.
Hlavní třída 107
738 01 Frýdek-Místek

Obchod:

obchod@weiron.cz
  728 666 095
---------------------------------------------------
Podpora:

podpora@weiron.cz
 

Mapa k sídlu firmy
mapa weiron dynamics

Weiron Dynamics na Facebooku

banner facebook

Aktuality a novinky
Úvodní stránka > Služby > Virtualhousing pro naše klienty

Virtualhousing pro naše klienty

Virtualhousing, neboli Virtuální privátní server

Hledáte server bez nutnosti investice do hardware?

Společnost Weiron Dynamics vám nabízí vlastní virtuální server, který je vhodnou variantou pro zákazníky, kterým běžný webhosting nestačí, ale pro dedikovaný (fyzický) server nemají dostatečné využití nebo dostatečné finance.

Virtuální server má vyhrazený prostor na fyzickém serveru, na kterém součastně běží více, zcela izolovaných serverů. Server má stejnou funkčnost jako vyhrazený server ale jejich zřízení a provoz je levnější.

Každý virtuální server je kompletně oddělen od ostatních serverů (vlastní oddíl na pevném disku, vyhrazená paměť, vyhrazený výpočetní výkon procesoru) a chová se úplně stejně jako skutečný server včetně vlastních startovacích skriptů, procesů a uživatelů.

Svým zákazníkům nabízíme možnost zřízení virtuálního privátního serveru, kde budou umístěny pouze stránky klienta a nikoho jiného. To sebou nese vyšší bezpečnost, jedinečný výpočetní výkon, neomezený přenos dat do českého internetu a nepřetržitý on-line servis.

Konfiguraci Virtuálního privátního serveru jsme schopni vytvořit na zakázku dle přání klienta.

weiron dynamics servery

Tisk aktuální strany

 

Seo optimalizace webových stránek Seo-dynamics
Tvorba webu TriN DesigN, Šifrování a ochrana dat, Webové studio Xlibris.cz, Tvorba webových stránek, Tvorba www stránekWordPress, Joomla, OpenCart, Flash, webové šablonytvorba www stránek