Rychlý kontakt

Weiron Dynamics, s.r.o.
Hlavní třída 107
738 01 Frýdek-Místek

Obchod:

obchod@weiron.cz
  728 666 095
---------------------------------------------------
Podpora:

podpora@weiron.cz
 

Mapa k sídlu firmy
mapa weiron dynamics

Weiron Dynamics na Facebooku

banner facebook

Aktuality a novinky
Úvodní stránka > Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek Ostrava, Praha, Frýdek

Jedná se o unikátní projekt firmy Weiron-Dynamics, kdy tvorba webových stránek v Ostravě, Praze a Frýdku-Místku probíhají na základě osobní konzultaci přímo s ředitelem, grafikem na webdesign a specialistou na internetový marketing a SEO optimalizaci.

Výhody Tvorby webových stránek Ostrava, Praha, Frýdek-Místek:

- přímá osobní konzultace s celým týmem pro tvorbu webových stránek včetně komplexních služeb

- individuální termín předávní hotové webové stránky v nestandardně rychlém časovém horizontu

- zvýhodněná cena formou přídavného modulu k redakčnímu systému zdarma

- následné školení a konzultace mohou probíhat přímo v sídle Vaší firmy nebo pobočce

Školení pro tvorbu a správu webových stránek nebo SEO optimalizaci pro Ostravu, Frýdek-Místek a jeho okolí si můžete objednat například zasláním kontaktního formuláře nebo telefonicky na naše obchodní oddělení.

Tvorba webových stránek je postavena na redakčním systému Weiron, bližší informace o redakčním systému a jeho přídavných modulech naleznete v sekci redakční systém weiron.

Osobní konzultace tvorby webových stránek Ostrava

Tvorba webových stránek Ostrava
Tvorba webových stránek Ostrava
Tvorba webových stránek Praha
Tvorba webových stránek Praha
SEO optimalizace Ostrava, Praha
SEO optimalizace Ostrava, Praha
Konzultace, školení, porady
Konzultace, školení, porady

Postup realizace tvorby webových stránek

Samotná tvorba webových stránek začíná konzultací s naším obchodním oddělením, kde bude vytvořena představa o webové stránce. Prvním krokem je tedy vyslechnout si zákazníka a navrhnout mu nejúčinnější řešení tvorby webových stránek podložené předběžnou cenovou kalkulací, kde si klient prohlédne, za co přesně bude platit položku po položce. Součástí schůzky, kde se projednávají samotné webové stránky je v mnoha případech i náš grafik, designer a SEO, SEM optimalizátor, který rovněž naslouchá a posléze se snaží najít pomocí analýz nejúčinnější řešení optimalizace webových stránek pro klienta. Snažíme se tak aby naši grafici, designeři a SEO, SEM optimalizátor měli vše z první ruky přímo od zákazníka. Obchodní oddělení pro tvorbu webových stránek Ostrava, Frýdek-Místek a Praha kontaktujte online prostřednictvím kontaktního formuláře nebo pomocí telefonického kontaktu 733 184 255. Jakmile zákazník schválí zaslanou cenovou kalkulaci na tvorbu webových stránek, tak mu zasíláme ke schválení návrh smlouvy doplněn již o jeho údaje. Po podpisu smlouvy dochází k samotné realizaci tvorby webových stránek. Nejprve navrhneme wireframe webových stránek (rozmístění všech prvků webu) a posléze přichází na řadu webdesign a naši kreativní grafici, kteří vytvářejí samotný webdesign. Dalším krokem po schválení webdesignu webových stránek je kódování vytvořeného webdesinu a nasazení na náš informační systém Weiron. Jakmile jsou všechny procesy tvorby webových stránek hotovy, tak přichází na řadu tester, který pořádně veškerou odvedenou práci otestuje. Pokud je vše v pořádku, dochází k podpisu předávacího protokolu a předání webových stránek zákazníkovi. Posledním krokem je školení a zaučení klienta na práci s naším informačním systémem Weiron. Těmito všemi kroky naše spolupráce ale nekončí a my se snažíme naším zákazníkům maximálně po dobu naší spolupráce zefektivňovat samotné webové stránky pomocí nástrojů SEO, SEM optimalizací a to tak, aby jejich webové stránky byly vždy snadno a rychle dohledatelné a hlavně účinné z hlediska získání zákazníka.

Naše spolupráce po dokončení webových stránek nekončí, SEO a SEM optimalizace

Po dokončení tvorby webových stránek nabízíme spolupráci ve formě internetového marketingu tak, abychom zvýšili návštěvnost Vašich webových stránek. Jedná se o tvorbu reklamní kampaně a SEO optimalizaci. SEO optimalizace je základ každé webové stránky, protože jde o optimalizaci pro vyhledávače s primárním cílem, zvýšit návštěvnost webových stránek. Naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru nám dovolují SEO optimalizaci webu dostat na tak vysokou úroveň, že budete s našimi službami spokojeni. Internetový marketing obsahuje rovněž SEO audit webových stránek (SEO analýza) spojený s návrhem klíčových slov a konkrétního postupu pro zavádění internetového marketingu.

Tisk aktuální strany

 

Seo optimalizace webových stránek Seo-dynamics
Tvorba webu TriN DesigN, Šifrování a ochrana dat, Webové studio Xlibris.cz, Tvorba webových stránek, Tvorba www stránekWordPress, Joomla, OpenCart, Flash, webové šablonytvorba www stránek