Rychlý kontakt

Weiron Dynamics, s.r.o.
Hlavní třída 107
738 01 Frýdek-Místek

Obchod:

obchod@weiron.cz
  728 666 095
---------------------------------------------------
Podpora:

podpora@weiron.cz
 

Mapa k sídlu firmy
mapa weiron dynamics

Weiron Dynamics na Facebooku

banner facebook

Aktuality a novinky
Úvodní stránka

SEO e-shopů na Googlu před Vánocemi

Agentura Performics na vyhledávači Google prostřednictvím svého nástroje Benchtools sledovala od září aktivity SEO (Search Engine Optimization – optimalizace pro vyhledávače) a SEM (Search Engine Marketing – placená reklama ve vyhledávačích) na klíčová hesla týkající se zboží nejčastěji prodávaného v e-shopech. Např. se jednalo o hesla typu tablet, notebook, mobil atd., na která inzerují především tyto e-shopy: Alza.cz, Datart, Mall.cz, Kasa.cz, Aukro, TSBohemia, Kamennyobchod.cz, Czc.cz a srovnávače typu Heureka.cz nebo Zboží.cz. Právě tablet a notebook jsou nejpreferovanější produkty z oblasti elektra letošních Vánoc, o čemž vypovídají aktivity e-shopů a cenových porovnávačů.

Celkově na měřená hesla mají nejlépe optimalizované (SEO) webové stránky pro přirozené vyhledávání e-shopy Alza.cz (míra zobrazení na první straně Googlu 78 %), Datart (míra zobrazení na první straně Googlu 44 %) a Mall.cz (míra zobrazení na první straně Googlu 33 %). Mezi srovnávači dominuje Heureka.cz s 55% mírou zobrazení na první straně Googlu, Zboží.cz nemá pro daná slova stránky optimalizované vůbec.


Zdroj: www.mediaguru.cz

Tisk aktuální strany

 

Seo optimalizace webových stránek Seo-dynamics
Tvorba webu TriN DesigN, Šifrování a ochrana dat, Webové studio Xlibris.cz, Tvorba webových stránek, Tvorba www stránekWordPress, Joomla, OpenCart, Flash, webové šablonytvorba www stránek