Rychlý kontakt

Weiron Dynamics, s.r.o.
Hlavní třída 107
738 01 Frýdek-Místek

Obchod:

obchod@weiron.cz
  728 666 095
---------------------------------------------------
Podpora:

podpora@weiron.cz
 

Mapa k sídlu firmy
mapa weiron dynamics

Weiron Dynamics na Facebooku

banner facebook

Aktuality a novinky
Úvodní stránka > Tvorba webových stránek > Online Rezervace Weiron

On-line Rezervace Weiron

On-line Rezervace Weiron

Úvodem, aneb proč jsme systém On-line Rezervace vyvinuli?

on-line rezervaceSnažíme se vnímat potřeby našich zákazníků a zároveň mít svůj zrak upřen několik let do budoucnosti. On-line Rezervaci vnímáme jako prvek evoluce, který se velice brzy stane standardem a začne se ve všech oborech a činnostech hojně využívat. Již z praxe, kterou máme se svými dosavadními klienty, kteří tento náš systém již využívají, víme, že systém On-line Rezervace Vám ušetří hodně času a lidské zdroje. Váš systém objednávání se tak stane efektivnějším. To byl důvod, proč jsme se rozhodli tento systém vyvinout a nabízet.

Pro koho je On-line Rezervace určena a kdo ji využije?

On-line Rezervace Weiron byla vytvořena pro všechny, ať už malé či velké firmy, instituce, kliniky, doktory, hotely a další oblasti, kde se nebrání tomuto evolučnímu nástroji. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o On-line rezervaci, pomocí které se k Vám Vaší potencionální zákazníci mohou objednat On-line přes webové stránky.

 

Jak systém On-line Rezervace funguje?

Systém On-line rezervace je integrován do všech verzí našeho redakčního systému RS Weiron, pomocí kterého si můžete upravovat veškerý obsah svých webových stránek. Systém je navržen tak, aby se dalo velice snadno a rychle manipulovat s daty vloženými do On-line Rezervace. Přes administraci našeho redakčního systému RS Weiron si můžete snadno přidat a nadefinovat termíny kdy se u Vás mohou Vaši zákazníci zarezervovat. Vše je vytvořeno v administraci tak, aby se dal nastavit jakýkoliv čas a termín snadno a rychle. Po zadání potřebných údajů se v reálném čase tyto údaje začnou zobrazovat na Vašich webových stránkách, kde se již můžou Vaši zákazníci zarezervovat jednoduchým vyplněním Vámi definovaného formuláře, který si vytvoříte v administraci. Volné termíny jsou podbarveny zelenou barvou. Po vyplnění formuláře na Vašich webových stránkách a odeslání se daný termín na webové stránce podbarví červenou barvou a dále již na něj nejde kliknout. Vašemu zákazníkovi se odešle e-mail, že se zarezervoval na Vašich webových stránkách včetně popisu a termínů samotné rezervace.  Tento e-mail se odešle i Vám + se Vám tato vyplněná rezervace zapíše i do administrace redakčního systému. Jestliže se rozhodnete zákazníka z nějakého důvodu přesunout na jiný termín, nebo kopírovat daný záznam na jiný den, tak je to otázka sekund a pár kliknutí v administraci. Kopírování a přesouvání záznamů je tedy standardem, který usnadňuje a velice efektivním způsobem šetří Váš čas a lidské zdroje.

 

Implementace na míru

Předpokládáme, že každý náš zákazník má svou představu, jak by jeho On-line Rezervace měla fungovat a jaké prvky by splňovaly jeho představu. Náš systém On-line Rezervace je hodně modulární a dá se ohýbat dle potřeb zákazníka. Rozhodnete-li se že systém chcete upravit na míru dle Vašich potřeb, tak je to samozřejmě možné.

 

Funkce On-line Rezervace Weiron

- vytváření termínů On-line Rezervace
- vytváření skupin, oddělení, sekcí
- vložení a definování vlastních časů s přesností na minutu
- možnost nadefinovat čas a termíny rezervací pro každý týden jinak
- nadefinovaní časů pro rezervace několik let dopředu
- snadné přidávání, kopírování, přesouvání záznamu
- kopírování časů a termínů rezervace ze dne na jiný den
- vytváření vlastních formulářů na vyplnění zákazníkem
- automatické oznámení o rezervaci na e-mail jak zákazníkovi, tak Vám
- nastavení uživatelských skupin, uživatelů a práv pro přístup do rezervace a redakčního systému

Tisk aktuální strany

 

Seo optimalizace webových stránek Seo-dynamics
Tvorba webu TriN DesigN, Šifrování a ochrana dat, Webové studio Xlibris.cz, Tvorba webových stránek, Tvorba www stránekWordPress, Joomla, OpenCart, Flash, webové šablonytvorba www stránek