Rychlý kontakt

Weiron Dynamics, s.r.o.
Hlavní třída 107
738 01 Frýdek-Místek

Obchod:

obchod@weiron.cz
  728 666 095
---------------------------------------------------
Podpora:

podpora@weiron.cz
 

Mapa k sídlu firmy
mapa weiron dynamics

Weiron Dynamics na Facebooku

banner facebook

Aktuality a novinky
Úvodní stránka

Nový modul QR Kód

qr kód

Pracujeme na vývoji nového modulu QR Kódu k našemu e-shopu. Firmy, které si od nás tedy koupí e-shop si budou moct modul QR Čtečka pořídit ke svému e-shopu. U každého produktu se tedy bude generovat QR kód, který můžete následně použít k propagaci daného produktu a Vaší zákazníci se díky tomuto QR Kódu velice snadno a rychle dostanou na daný produkt.
Příklad: Vaše firma (dejme tomu firma zabývající se prodejem parfémů) si u nás nechá vyrobit Plakáty, na kterých bude 10 nejprodávanějších parfémů. U každého produktu bude uveden QR Kód. Tyto plakáty potom necháte vyvěsit třeba v metru, nebo někde kde to pro Vás bude zajímavé z hlediska oslovení potencionálních zákazníků. Dejme tomu, že jste si vybrali tedy metro. Jakmile někdo, kdo má nainstalovanou čtečku QR Kódu ve svém mobilu uvidí Váš plakát a bude si v tu danou chvíli chtít koupit Váš produkt (v našem případě parfém), tak si spustí ve svém mobilu QR Čtečku a namíří ji na daný produkt, který si chce koupit. Jakmile se QR Kód načte, tak to již Vašeho zákazníka přesměruje na produkt ve Vašem e-shopu, kde si ho bude moct snadno koupit. QR Kód je způsob jakým lze velice rychle a snadno přes mobilní telefony nakupovat na e-shopu a nejen to.

Nyní se Vám budu snažit nastínit, jak QR Kódy fungují a k čemu se používají.

Co je to tedy QR Kód a něco málo o historii:

QR kód je čtvercová varianta obyčejného čárového kódu, jaký známe z obchodu, kde jsou tyto kódy umístěny na každém produktu či zboží. Na rozdíl od normálního čárového kódu může skrývat daleko víc informací. QR Kód vynalezli v Japonsku v roce 1994. V současné době se začíná šířit a hojně využívat všude na světě. Jak takový QR Kód vypadá, se můžete podívat na obrázku nacházejícím se na levé vrchní straně tohoto článku. Tento obrázek nese kontaktní informace naší společnosti Weiron Dynamics, s.r.o.

Jak dokážu přečíst QR Kód?

Ke čtení QR Kódu se využívají mobilní telefony s fotoaparátem. Do Vašeho mobilního telefonu si nainstalujete QR Čtečku čárových kódů, kterou najdete třeba zde: http://www.smobil.cz/cz/qr-kody/seznamqr/. Tuto konkrétní aplikaci pro Vás vyrobili programátoři ze společnosti seznam.cz. Jakmile máte QR Čtečku nainstalovanou ve svém mobilu, tak stačí spustit aplikaci a fotoaparát namířit na QR Kód, který chcete přečíst. Během okamžiku se Vám tak může do telefonu načíst jakýkoliv kontakt se všemi firemními údaji a vy nic nemusíte ručně psát. Pak stačí kliknout na tlačítko "Přidat do kontaktu" a kontakt je uložen. Je to velice snadné a rychlé. QR Čtečka Vám tedy šetří čas a vy tak nemusíte pracně vypisovat žádné údaje.

Co vše se dá do QR Kódu dát a jak se dá tedy využít?

1. Jako kontaktní informace

Když tvoříme naším klientům webové stránky, tak jim v dnešní době automaticky dáváme do kontaktních údajů i tento QR Kód, který nese veškeré informace o firmě (jméno firmy, jméno kontaktní osoby, adresu, telefon, e-mail, odkaz na webové stránky, poznámku ke kontaktu, odkaz na mapu) atd...

2. Ke sdělování jakýchkoliv informací

QR Kód není omezen, můžete do něj dát jakoukoliv informaci.

3. Jako odkaz na produkt v e-shopu,

který si pak můžete velice snadno a rychle koupit. Tuto situaci, jsem Vám již popsali výše.

Tisk aktuální strany

 

Seo optimalizace webových stránek Seo-dynamics
Tvorba webu TriN DesigN, Šifrování a ochrana dat, Webové studio Xlibris.cz, Tvorba webových stránek, Tvorba www stránekWordPress, Joomla, OpenCart, Flash, webové šablonytvorba www stránek