Rychlý kontakt

Weiron Dynamics, s.r.o.
Hlavní třída 107
738 01 Frýdek-Místek

Obchod:

obchod@weiron.cz
  728 666 095
---------------------------------------------------
Podpora:

podpora@weiron.cz
 

Mapa k sídlu firmy
mapa weiron dynamics

Weiron Dynamics na Facebooku

banner facebook

Aktuality a novinky
Úvodní stránka > Tvorba webových stránek > Ostatní naše systémy

Ostatní naše systémy

Online Rezervace Weiron

on-line rezervaceSnažíme se vnímat potřeby našich zákazníků a zároveň mít svůj zrak upřen několik let do budoucnosti. Online Rezervaci vnímáme jako prvek evoluce, který se velice brzy stane standardem a začne se ve všech oborech a činnostech hojně využívat. Již z praxe, kterou máme se svými dosavadními klienty, kteří tento náš systém již využívají, víme, že systém Online Rezervace Vám ušetří hodně času a lidské zdroje. Váš systém objednávání se tak stane efektivnějším. To byl důvod, proč jsme se rozhodli tento systém vyvinout a nabízet.

tlačítko více

 

Skladový systém

Skladový systémSystém je určen firmám, kteří mají ve své společnosti sklad. Výhodou našeho skladového systému je jeho integrace a propojení s e-shopem a pokladním systémem, kterým rovněž disponujeme. Je tak velice snadné tvořit sklady, podsklady, prodávat do komise a mnoho dalších funkcí, kterými tento on-line skladový systém disponuje.

 

Vnitropodnikový systém

vnitropodnikový systémJedná se o složení většiny naších produktů, které utvoří vnitropodnikový systém Vaší společnosti. Jde o kombinaci webových stránek, e-shopu, skladového systému, pokladního systému, popřípadě on-line rezervace. Vnitropodnikový systém je individuální systém tvořený z implementací na míru dle přání společnosti, tak aby navržený systém splňoval všechny požadavky firmy.

 

Weiron Project

weiron projectWeiron Project je on-line projekční systém. Představte si, že můžete zakládat projekty, kterými se Vaše firma zabývá, určovat kdo na těchto projektech bude pracovat, spolupracovat, kolik času a financí na daný projekt budete mít, určovat závěrky a management projektu, řídit finance, fakturace a platby, prohlížet si statistiky projektu a mnoho více. Na projekčním systému již pracujeme. O jeho dokončení Vás budeme informovat.

Tisk aktuální strany

 

Seo optimalizace webových stránek Seo-dynamics
Tvorba webu TriN DesigN, Šifrování a ochrana dat, Webové studio Xlibris.cz, Tvorba webových stránek, Tvorba www stránekWordPress, Joomla, OpenCart, Flash, webové šablonytvorba www stránek