Rychlý kontakt

Weiron Dynamics, s.r.o.
Hlavní třída 107
738 01 Frýdek-Místek

Obchod:

obchod@weiron.cz
  728 666 095
---------------------------------------------------
Podpora:

podpora@weiron.cz
 

Mapa k sídlu firmy
mapa weiron dynamics

Weiron Dynamics na Facebooku

banner facebook

Aktuality a novinky
Úvodní stránka > Služby

Naše služby

SEO služby - analýzy a webové audity

K čemu analýza a webový audit Vaších webových stránek slouží?

Analýza a webový audit Vaších webových stránek slouží k odhalení vážných chyb Vaších webových stránek. Webový audit Vám podrobně popíše jaké chyby se na Vaších webových stránkách vyskytují a co je třeba odstranit.

Jak se alanýza a webový audit Vaších webových stránek hodnotí?

analýza, webový auditWebový audit se hodnotí procentuálně od 0% do 100%. Čím většího čísla Vaše webová stránka dosáhne tím lépe. Důležité je, aby Vaše webové stránky dosáhly minimálně 90%, pak se dá říct, že jsou naprogramovány správně a bez jakýchkoliv Vážných chyb. Těch 10% mezi 90% a 100% se týkají pouze doporučení či zanedbatelných chyb. Bude-li však výsledek webového auditu pod 90%, tak můžeme říct, že Vaše webové stránky obsahují chyby, které by bylo třeba odstranit. Tento procentuální ukazatel (výsledek testu) Vám napoví, jak kvalitně jsou Vaše webové stránky naprogramovány a kolik chyb obsahují. V podrobném výpisu pak uvidíte, jaké konkrétní slabiny webové stránky mají a na co je třeba se zaměřit, aby tyto chyby byly odstraněny.

tlačítko více

 

Internetový marketing pro Weby a Eshopy

Co je to internetový margeting?

Internetový marketingInternetový marketing je na Českém internetu často charakterizován různými způsoby a jistě se setkáte pokud se budete věnovat získání maximálního množství informací o tomto pojmu z různými definicemi. Co je to internetový marketing si můžete přečíst i na největší on-line encyklopedii světa Wikipedii.

Nám je nejbližší následující definice, ze které i samozřejmě vychází naše služby, kterými disponujeme. Co je to tedy Internetový marketing?

 

tlačítko více

 

Registrace do katalogu

Co je to registrace do katalogu a k čemu slouží?

Registrace do katalogů je jedním ze základních pilířů SEO (optimalizace pro vyhledávače). Díky registracím do katalogů získají Vaše webové stránky mnoho internetové katalogykvalitních tzv. zpětných odkazů. Tyto zpětné odkazy zajišťují zlepšení pozic ve vyhledavačích a ke zvýšení návštěvnosti Vaších webových stránek.

Registrujeme do výběru těch nejlepších katalogů, které nevyžadují zpětný odkaz. Náš seznam, který je výsledkem dlouholetých zkušeností, obsahuje pouze kvalitní a přínosné katalogy. Katalogy, do kterých se opravdu vyplatí registrovat. Platba za registraci do katalogu je jednorázová a žádné další poplatky ani v průběhu dalších let nejsou s touto sloužbou spojeny.

tlačítko více

 

SEO optimalizace

SEO optimalizace, neboli Search Engine Optimalization (optimalizace pro vyhledávače)

SEO optimalizaceje metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.

Protože většina používaných SEO technik není původní a vychází ze zásad publikování přístupného a bezbariérového webu, jsou tyto techniky přínosné nejen pro počítačové stroje, ale i pro běžné a zejména handicapované uživatele.

tlačítko více

 

Školíme své klienty

Znalosti a dovednosti jsou klíčem k Vašemu úspěchu

Školíme své klientyPrávě znalosti jsou klíčovým faktorem k úspěchu a úspěšným webovým stránkám, eshopum, a dalším internetovým systémům. Proto se snažíme své klienty učit a zdokonalovat jejich znalosti, tak aby byli schopni využít tyto nabyté znalosti ke svému prospěchu. Již od prvopočátku, kdy nás náš potencionální zákazník osloví se mu snažíme sdělit maximum informací, které jsou důležité k jeho úspěšnému nabízení služeb, či produktů, které se rozhodl na internetu nabízet. Čím víc se klient věnuje získávání informací a školení, tím lépe je pak schopen obstát v konkurenčním boji. Pro nás je tedy velice důležité, abychom naším zákazníkům pomáhali v rozvoji znalostí a ukázali jim jak docílit maximální efektivnosti z nabytých zkušeností, protože námi vyvinuté systémy a naší spokojení zákazníci, kteří mají znalosti a dovednosti jsou naší nejlepší vizitkou.

tlačítko více

 

Registrace domén a webhosting

domeny

Doména a webhosting

Abyste mohli mít vlastní web, potřebujete:

1. Doménu, příkladem může být název typu www.neco.cz
2. Webhosting je prostor pro samotný obsah webových stránek, které jsou umístěny na našem serveru.

Výběr domény

Jak vybrat dobrou doménu?

Doménové jméno by mělo být krátké, snadno zapamatovatelné, snadno zapsatelné (vyhýbejte se těžkým slovům), bez zbytečných znaků, originální a nezaměnitelné, pro český web s koncovkou .cz

tlačítko více

 

Virtualhousing pro naše klienty

Virtualhousing, neboli Virtuální privátní server

Hledáte server bez nutnosti investice do hardware ?

Společnost Weiron Dynamics vám nabízí vlastní virtualní server, který je vhodnou variantou pro zákazníky, kterým běžný webhosting nestačí, ale pro dedikovaný (fyzický) server nemají dostatečné využití nebo dostatečné finance. Virtuální server má vyhrazený prostor na fyzickém serveru, na kterém součastně běží více, zcela izolovaných serverů. Server má stejnou funkčnost jako vyhrazený server ale jejich zřízení a provoz je levnější.

tlačítko více

 

Implementace a systémy na míru

Firma Weiron Dynamics se specializuje rovněž tvorbou nejen internetových, ale i intranetových systémů na míru. Tímto způsobem vznikla spousta modulů, které máme nyní v nabídce a to jak pro eshop, tak pro redakční systém. Za dobu naší existence jsme vytvořili několik systémů pro naše klienty zcela na míru. Tuto službu samozřejmě poskytujeme všem našim klientům, kteří si žádají víc, než jen nabízíme a mají zcela specifické požadavky na funkcionalitu systému, který požaduje.

tlačítko více

Tisk aktuální strany

 

Seo optimalizace webových stránek Seo-dynamics
Tvorba webu TriN DesigN, Šifrování a ochrana dat, Webové studio Xlibris.cz, Tvorba webových stránek, Tvorba www stránekWordPress, Joomla, OpenCart, Flash, webové šablonytvorba www stránek