Rychlý kontakt

Weiron Dynamics, s.r.o.
Hlavní třída 107
738 01 Frýdek-Místek

Obchod:

obchod@weiron.cz
  728 666 095
---------------------------------------------------
Podpora:

podpora@weiron.cz
 

Mapa k sídlu firmy
mapa weiron dynamics

Weiron Dynamics na Facebooku

banner facebook

Aktuality a novinky
Úvodní stránka

Google pomůže najít škodlivé kopie webu

Google spustil novou praktickou funkci, jako součást svého analytického a monitorovacího nástroje Google Webmaster Tools. Informuje uživatele o tom, že jejich web je k dispozici na více než jedné doméně. Pokud se něco takového děje, jedná se o duplicitní obsah, který se pochopitelně vyhledávačům nelíbí.

Co je to duplicita?

Duplicitní obsah je takový, kdy se shodný text vyskytuje na více než jedné unikátní URL adrese. Pokud vyhledávače na takový obsah narazí, měly by zobrazovat pouze nejstarší variantu a zároveň ostatním duplicitním variantám výrazně snížit ohodnocení, podle kterého se řadí ve výsledcích, nebo je do vyhledávání už vůbec nezařazují. Vylepšení Google Webmaster Tools vás bude informovat o tom, že si Google uvědomuje duplicitu vašich webů, a dá vám to vědět zprávou do vašeho účtu Google Webmaster Tools.

Pomoc při vykradení

Avizované rozšíření Google Webmaster Tools vás bude informovat nejen o vaší duplicitě, ale může být cenným pomocníkem i při vykrádání obsahu. Bohužel se často stává, že úspěšný web český chytrák vezme a zkopíruje na svou doménu. Samotný autor a vlastník původního webu o tom nemusí dlouhou dobu vůbec vědět, a při špatné identifikaci duplicitního obsahu pak může rychle dojít k poškození výsledků jeho webu ve vyhledávání. Tento nástroj i dřívější kroky Google – třeba aktualizace Panda – jsou dalšími ze snah odstranit nekvalitní obsah z vyhledávání – na cestě za co nekvalitnějším a unikátním obsahem na internetu i v přirozeném hledání.

Zdroj: www.mediar.cz
Tisk aktuální strany

 

Seo optimalizace webových stránek Seo-dynamics
Tvorba webu TriN DesigN, Šifrování a ochrana dat, Webové studio Xlibris.cz, Tvorba webových stránek, Tvorba www stránekWordPress, Joomla, OpenCart, Flash, webové šablonytvorba www stránek