Rychlý kontakt

Weiron Dynamics, s.r.o.
Hlavní třída 107
738 01 Frýdek-Místek

Obchod:

obchod@weiron.cz
  728 666 095
---------------------------------------------------
Podpora:

podpora@weiron.cz
 

Mapa k sídlu firmy
mapa weiron dynamics

Weiron Dynamics na Facebooku

banner facebook

Aktuality a novinky
Úvodní stránka > Ateliér

Fotoateliér frýdek

Fotoateliér Weiron Dynamics ve Frýdku-Místku

Nabízíme Vám fotografické služby v našem fotoateliéru. V týmu firmy weiron dynamics jsou celkem 2 aktivní fotografové, kteří se zabývají focením nejen v našem ateliéru, ale rovněž v exteriéru ať už se jedná o focení svateb, akcí, rautu, dokumentové foto, modelingové foto, portrétové focení a mnoho dalšího. Ateliér je vybaven velkým prostorem zábleskovým systémem a ateliérovým pozadím. Samozřejmostí jsou doplňky, které k fotoateliéru jako takovému patří. Mezi naše speciality patří rovněž focení produktových fotografií pro eshopy a katalogy naších klientů s následným využitím pro tvorbu webových stránek a eshopu. V tomto směru máme tedy bohaté zkušenosti a můžeme Vám tedy z tohoto segmentu nabídnout své dovednosti.

Fotograf Synapsis

Fotografii se věnuji již od roku 1998, kdy jsem si pořídil svůj první poloprofesionální fotoaparát. Začátky jsem věnoval krajinné fotografii a postupně jsem přecházel především na portrétovou fotografii a focení v ateliéru, který jsme si postupem času vybudovali jako součást naší firmy Weiron Dynamics. Před několika lety jsem začal fotit pro modelingovou agenturu Angels Models, kterým jsme jako firma rovněž vytvářeli jejich webové stránky www.angelsmodels.cz. Portrétová fotografie a focení lidského těla mě uchvátila ze všeho nejvíc a tak jsem se této činnosti věnoval víc než čemukoli jinému ve fotografii. Věnuji se už velice dlouhou dobu rovněž designu a tato činnost mi pomohla i při tvorbě fotografie nejen v ateliéru.

Ukázky prací focení v ateliéru Synapsis

Ukázky prací focení v exteriéru Synapsis

Tisk aktuální strany

 

Seo optimalizace webových stránek Seo-dynamics
Tvorba webu TriN DesigN, Šifrování a ochrana dat, Webové studio Xlibris.cz, Tvorba webových stránek, Tvorba www stránekWordPress, Joomla, OpenCart, Flash, webové šablonytvorba www stránek